Welcome, visitor! [ Login

Bankada Müdürümle Grup Seks Hikayem

Hikaye 9 Ağustos 2021

grup seks hikayem

Merhaba adım Ebru banka müdürü ile yaşadığım grup seks hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum eğer sizlerde okuyarak yorumlarda buluna bilirsiniz.
Özel bir şirkette bankacı olarak çalışmaktayım düzenli olarak sıkıcı olsa da hayat şartlarından çalışmak zorunda kalıyordum bir gün yüklü miktarda para bankamıza giriş yaparak çalışanların mesaiye kalmasına sebebi oldu mesai ye kalmaktan asla haz almayan biri olarak kalmak zorunda kaldım saat 9 civarı kafam oldukça bunaldı kendimi rahatlamak istedim.

Arkadaşlarımın yanından ayrılarak kendimi yalnız kalabileceğim Çaycının odasına kendimi atarak kendimi rahatlamak adına mastürbasyon yapıyordum kapıyı açık bırakmışım dalgınlığımdan dolayı bankamızın genel yöneticisi beni aşağıda uygunsuz görerek yanıma yaklaştı bende biraz utandım doğrusu ve yanıma yaklaşarak güzel bir ses tonu ile birlikte olabileceğini söyledi başta şaşırdım ama zevkli bir an olacağını düşünerek kabul ettim ve tutkulu bir öpüşme ile başladık hafif tempo ile soyunmaya başladı.

Oldukça zevkli bir anı yaşatan Müdürüm bu konuda oldukça yetenekli bir bayanın nereden haz alacağını iyi biliyordu ama bir sıkıntısı vardı aleti küçük olması beni başta görsel olarak geri itti ama sevişmesi beni haz almama neden oldu küçük aletini başta kafama taktım ama saçımdan tutarak aletine götürmesi sahiplenme duygusu olarak çoğu bayanda olabilir.

Masanın üzerinde adeta zıplıyorum çığlıklarım ofisin her yerini sarmış durumda kendimden geçerek diğer çalışanlarımızın dikkatini çekti bulunduğumuz odaya gelen arkadaşlarımız bizi o halde görünce ne yapacaklarını şaşırdı ama bende tam haz almıştım müdürümün üstünden kalkarak ar kaşlarımın arasına katıldım ve aletlerini okşayarak grup seks yapmak duygusunu yaşadım

Oldukça zevkli üç adamın arasında kalmak biraz cesaret işi olabilir ama zevk uğruna yaşadığım mutluluğu tarif edilmez sonunda istediğim mutluluğu grup seks yakaladığımı düşünerek buradan sizler ile paylaşma gereksimi duyuyorum sizler de grup seks deneyimini yaşamanızı tavsiye ediyorum eğer kendine güvenen yakışıklı erkekler var ise benim ile iletişime geçebilir ama bu konuda gizlilik benim için önemli belli bir kariyere sahip bayan olarak ön görüşmemi Gmail üzerinden gerçekleştiriyorum kendine güven beyler yorumlara bekliyorum.

No Tags

4 total views, 1 today

  

  • Craigslist Sa Free online dating

    by on 4 Temmuz 2022 - 0 Comments

    San Antonio is chock full of San Antonio Women Seeking Men ads. You will discover Women Seeking Men ads in pretty much every magazine in the nation focused on courting. The strip has much more organizations than it is possible to shake a stay at and people are always trying to have some fun. That […]