Welcome, visitor! [ Login

Durakta Tanıştığım Yakışıklı Bana Çaktı

Hikaye 8 Ağustos 2021

durakta seks

Merhaba başımdan geçen bir olayı sizler ile paylaşma gereksimi duyuyorum paylaşacak kimsem olmadığından sizler ile paylaşarak yapmış olduğum zevkli anlarımı nasıl yaşadığım ile ilgili biliyorum bizim Türk adetimizde yok ama yapmış olduğum heyecanlı anlarımı okumanızı ve yorumlarda bulunmanızı istiyorum.

Adım Özlem özel bir şirkette sekreter olarak çalışmaktayım hali ile ulaşım aracı olarak otobüs ile yolculuk yapıyorum her gün saat 8 de evimizin oradan kalkan durakta gideceğim adreste geçen otobüse biniyordum düzenli olarak hep aynı şeyleri yapmaktan sıkılmıştım ve hayat sıkıcı gelmeye başlamıştı bir gün aynı durakta düzenli olarak bindiğim bir erkek ile tanıştım oda gideceğim adrese yakın bir yerde çalışmaktaydı ilk başlarda fazla dikkatimi çekmemişti.

Bir gün durakta yanıma geldi benle sohbet etmeye başlaması ile başladı ilk başlarda hoşlandım zamanla güzel dostluklar kurduk harbi bir çocuğa benziyordu yakışıklıydı da bir gün beni evine davet etti şaşırdım hayatımda yapmadığım bir şey ile karşılaştım ve bana heyecanlı geldi kabul ettim ve gün geldi evine gittim hani derler ya bir erkeğin evine gidilmez diye ama bende istekliyim hayatımda bir erkeğin eli elime değmedi neyse gittim evine benim için hazırlık falan yapmış mutlu oldum ilk kez biri benim için hazırlık yapmış zaman geçti eli elime değdi heyecanlandım sonra öpmeye başladı.

Kendimi kaybettim heyecanlandım ve birden soyunmaya başladı kalbim yerinden çıkacak gibi oldu bende soyundum beni kaldırdı vitrine dayadı dudaklarımı adeta parçalıyordu çok sevişen bir erkekti beni havada döndürüyor sıkıca sarıyor kendimi kaybettim.

Sonunda beni dolma tarak sikmeye başladı ilk deneyimim biraz acıdı ama sonunda zevkten uçu verdim yaşamış olduğum zevki tarif bile edemem çabucak boşalması beni üzdü ama olsun sonuçta tatmin oldum eve geldim ne yapacağımı bilemedim duşumu aldım yaşadığım anı sabaha kadar hayal kurdum sabahı işe giderken yine karşılaştık konuştuk yine davet etti.

Kabul etmedim sonuçta o kadar fazla olması iyi değil bence iş yerinde kaslı biri geldi ve ses tonu oldukça çekici geldi konuşurken kaslarına bakarak kendimden geçtim ofiste kimse yoktu odaya çekilerek kendimi tatmin ediyordum bir baktım odaya geldi açıklama nasıl yaparım diye düşünürken güldü ve yanıma sokularak aletimi bana gösterdi oldukça büyük ve kalın olan alete asla hayır diyemem ve hemen oral yaparak zevke getirdim yiğidim sonuç ta büyük alet bulmuşum kaçır mıyım adam fazla hareket etmiyordu ama beni mutlu etti gerçek tende bu kadar yıl boşuna beklemişim zevkli geçen günlerimi devam ediyorum bana eşlik etmek isteyen beyler yorum yapabilir.

No Tags

4 total views, 1 today

  

  • Craigslist Sa Free online dating

    by on 4 Temmuz 2022 - 0 Comments

    San Antonio is chock full of San Antonio Women Seeking Men ads. You will discover Women Seeking Men ads in pretty much every magazine in the nation focused on courting. The strip has much more organizations than it is possible to shake a stay at and people are always trying to have some fun. That […]