Kayın Babamla Kaynımla Usta Başıyla Seks Hikayem

Kayin Babamla Kaynimla Usta Basiyla Seks Hikayem

Bir gün başımdan geçen en ilginç olayı sizlere anlatmak istiyorum ben Ebru. Eşimden 2 yıldır boşanmış ama dahada kaynımla kayın babamla görüşmekteyim. Ben yalnız yaşayan fabrikada işçi olarak çalışmaktayım. Kendi başımın çaresine baka biliyordum arada sırada kaynım kayın babam ziyaretime gelirlerdi. Bende saf gibi nerden bilirimki bende gözleri olduğunu bana sahip olmak istiyolardı.

Boşandığım kocamda ceza evindeydi. Benim oldukça son derecede iyi ve taş gibi popom vucudum vardı. Fabrikada bütün erkekler sadece popoma bakardı ve hepsi beni sikmek için sabırsızlanı yordu. Bir gün usta başı bana ellemeye kalktı kimse yokken hoşuma gitmişti. evine gele bilirmiyim diyerek bana teklifde bulundu bende kafamı salladım. Akşam oldu beni aradı evin adresini verdi bende o arada açık saçık şeyler giyip kendimi ona siktirecektim.

Çok hey canlıydım birden kapı çaldı gelen oydu kapıyı açar açmaz dudaklarıma sarıldı. Beni kapının önünde nerdeyse sikecekti bende dur sabırlı ol dedim. Salona gidip yan yana otururken yine sevişmeye başladık. Elini orama sürterek okşamaya başladı bende daha istekli sevişiyordum

Bir süre öyle ikimizde kala kaldık beni yavaş yavaş soyarak yatak odama doğru götürdüm. Üstüme çıkıp parmak uçlarıma kadar yalıyordu o yalarken ben defalarca kendimden geçmiş amımdan sıvılar akıyordu. Hepsini yutuyordu benim dahada hoşuma giderek aletini çıkardı oda soyunmaya başladı. Aleti çok büyük ve damarları şişkinliği beni korkutuyordu içime yavaş yavaş girerek ben çığlık atarcasına bağırıyordum.

Nihai bir zevk

Zevkten gözlerim kayıyordu resmen havalara uçuyordum içime girip sertçe pompalıyordu. Ben her iki dakikada bir boşalıyordum üstümdeki azgınlığımdan oda aletini ağzıma sokup ağzımın içine boşalmak istiyordu. Ağzıma fışkırarak boşaldı çok güzel tadı vardı hepsini yuttum duşa girdikten sonra beni anal  sikmek istediğini söyledi. Bende hayır olmaz çok acır diye tepki gösterdim.

Şampuanla oramı parmaklayıp genişlettikten sonra içine birden yüklenince benim bacaklarım titreyerek acıdan bağırıyordum. Bir süre gidip geldikten sonra alıştım ve daha güzel zevkler almaya başladım. Sabah erkenden beraber sarmaş dolaş uyandık o evine giderek bende rahat rahat uyumuştum

Sabah kayınbiraderim evime geldi, onu içeri aldım. Duş alacağım, geliyorum diyerek iç çamaşırımı aldım ve duş aldım. Kayınvalidemin banyo kapısındaki delikten bana baktığını fark ettim. Aniden kapıyı açtım ve buraya gel ve beni içeri al dedim.Hayırdır benimi sikmek istiyorsun dikizlediğine göre oda gözlerini göğüslerimden alamıyordu. Hayır demeye kalmadan dudaklarını yapıştım ve bir süre seviştiktik.

Sonra onuda soyup hade gelde yengeni güzelce sik bakalım nasıl aletin görelim. Aletini ağzıma alıp yalamaya başlarken aletini büyüktü istediğim gibi beni doyara bilirdi. Arkamı dönerek hade sik yengeni amından götünden her yeri senin diyerek kulağına fısıldıyordum. Oda cesaret alarak her hızlıca farklı pozisyonlara sokarak beni sikti ilk tefa bu kadar zevk almıştım. Ben iki günde iki farklı yarak yiyordum.

Kayın babamı merak ediyorum o beni nasıl sikecek

Ertesi gün akşamı evime gelip içeriye aldım. Açık saçık şeyler giyerek yanına gittim gözleri sürekli üstümde ve bacaklarım daydı. Korkuyordum bana saldıracak diye ben ayaklarımı uzatıp tvye bakarak dalmış numarası yaptım. Bacaklarımı ikiye ayırarak altımada iç çamaşırı giymemiştim birden baktım gelip eteğimi kaldırarak koklamaya başladı. Yavaş yavaş yalıyordu bende inleyerek hade sik beni diye inilti çıkartarak o daha cesaretlenip göğüslerimi yalayıp elbiselerimi soyarak beni sikmek istiyordu. Birden gözlerimi açtım ne yapıyorsun baba diyerek ben baban değilim. Kocan olacam sende benim oruspum olacaksın diye içine birden girip pompalamaya başladı. Çok güzel sikiyordu kayın babamdan da zevk almaya başladım artık benim üç tane aslan gibi kocam olmuştu