Spor Salonundaki Kaslı Adama Kendimi Siktirdim

spor salonu

Merhaba Adım Zeynep 33 yaşlarında güzel bir bayanım daha önce başımdan bir evlilik geçti buda hayatımın yanlışlarından bir tanesi oldu evliliğim 4 yıl sürdü bu zaman içinde sürekli tartışmalı şiddetli geçimsizlik yaşadım ama buna bir son vererek hayatımı yaşamak istiyorum diyerek boşandım hayatımı sürdürmek adına bir yerlerde çalışmaya başladım.

Spor salonunda fantazi tadında seks

İlk başta birkaç yerde başvuru yaparak güzelliğim den ettilenerek beni işe aldılar satış danışmanı olarak bir ayakabı firmasında çalışıyordum işimi severek yapıyordum ama her zaman aynı işi yapmak ve yalnız yaşamaktan sıkılmaya başladım.

Bu benim kaderim olmamalı hayatımı yeni renkler kazandırmak istiyordum spora da merakım var spor salonuna yazılarak güzel fizik hatlarına sahip olmak istiyordum. işten çıktıktan sonra spor salonu na gidiyor ordanda eve geçiyordum düzenli olarak bir aya yakın aynı şekilde geçti gittiğim spor salonu da bayanlı erkekli karışıktı yine bir gün spora kendimi fazla kaptırdım.

Kaslı bir erkek yanıma yaklaşarak benim ile sohbet etmeye başladı bende çekici buldum sohbet ederek bir birimizi tanımaya karar verdik sempatik birine benziyordu evime davet ederek çay ısmarlamak istedim ama onun niyeti farklıymış evime geldi oturduk hoş sohbet ederken soyunmaya başladı ve kaslarını bana gösterdi bende etkinlendim taş gibi fizigi vardı bende yeni boşanmışım oldukça istekli oldum istiyordum ama korkuyordum bir yandan da Adnan benim yeni tanıdığım arkadaşım olarak sahip olmak istiyordu.

Bakışlarından anladım bende üstüme rahat bir şeyler giyerek yanına sokuldum sık ve sert tenine dokunarak nasıl bu pazuları yaptın falan derken saçlarımdan turarak dudaklarıma yapıştı ıslak öpücükleri beni benden aldı diyebilirim öpüşerek bir birimizi soyarak üstüne çıktım her yerini yalıyordum onunda yalamasını istedim oda benim vijinamı yalayarak oldukça haz aldım.

Kel kafasını tutarak ayaklarımı omzuna attım ve kafasından tutarak vijinamı yalamasını istiyorum adeta öpüşüyordu vijinamı zevkten uçu verdim koca eletine binerek zevkten dört köşe oldum üstünde kuş misali sekiyordum oldukça sevişken birine benziyordu dar vijinama koca eletini sokarak meme uçlarımı emiyordu beni mutlu etti kel adamım ama evde sadece koltuk veya yatakta yapmak tan sıkıldım ona da bunu anlatarak bir gün spor salonu deneyimi yaşamak istiyorum.

Bu konuda kel adamım çekingen yaklaşmıyor spor salonu na takılan ve kaslı beyler ile tanışmak istiyorum spor aletlerin bulunduğu bir ortamda zevkten uçmak istiyorum sizce çok kaçık bir fantazimmi var porno filimleri izleyerek kendimi mutlu etmekten sıkıldım gerçek te yaşamak istiyorum seksi seven ve çılgın erkeklere duyrulur.