Zorla Yapılan Seks

Zorla Yapılan Seks

Bugün ki blog konum ise ” Zorla Yapılan Seks” olacaktır.

Eminim ki bir çoğunuz seks yapıyor, belli aralıklarla ve ya zaman zaman . Bir çoğunuz ise seks yapacak partner bulamadığından kendini saçma sapan bir şekil de avutuyor. Bazıları ise seks yapacak bayan buluyor ve işini hızlandırmak için o bayanla zorla seks yapmaya kalkıyor . Şimdi sizlere işte bu zorla yapılan seksler hakkın da birşeyler anlatacağım sizler de bir bayanla yeni tanıştınız ve ilişkiyi hızlandırma konusun da şüpheniz var ve seksi zorla yapmaya kalkacaksanız bu yazdıklarıma dikkat etmeniz gerekiyor.

Zorla yapılan seks isteyen beyler buraya

Arkadaşlar öncelikle seks bir gereksinim türüdür. Nasıl yemek , içmek , hava almak bir gereksinim ise seks yapmakta bir gereksinimdir. O yüzden sizler de belli aralıklarla bile olsa seks hayatınızı düzene sokmalısınız. Seks yapacağınız bayan arkadaşınız sizle hemen bu duyguyu yaşamak istemiyor , biraz sizi tanımak sizinle biraz vakit geçirmek istiyor ve bu işi zamanla yavaş yavaş hızlandırmadan belli aralıklarla birer adım birer adım şeklinde de yapmak istiyor olabilir.

İşte bu durum da biz erkekler artık sabırsızlanıyoruz ve seksi zorla yapmaya kalkıyoruz. Arkadaşlar zorla yapılan seks sizlere istediğiniz zevki tam olarak vermese de az da olsa zevk almanızı sağlar. Bayan istemiyor çünkü , git gel durumlarını istediğiniz şekil de yapamayacak istediğiniz şekil de bayanı öpmeyecek , koklamayacak durum da olacaksınız, bu sizlere fazlasıyla zorluk katacaktır ve zorla seks yaptığınız bayan partnerini de bir daha görememe şansınız olabilir.

Benim sizlere tavsiyem hiç bu tip zorlu durumlara girmeyin beyler. Girin İstanbul Escort sayfamıza dilediğiniz özellikte ki ve güzellikte ki bayanı seçin ve onunla istediğiniz ilişkiyi yaşayın, sizlerle ilişkilerini zaten sevgili havasın da doya doya yaşayacaklardır. Benden sizlere verebileceğim en iyi tavsiye bu olacaktır. Şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Etiketler: